UBEZPIECZENIE SAMOCHODU OC BRADZO WAżNE

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU OC BRADZO WAżNE

Postprzez MARIO2000 » Cz, 14 gru 2006, 01:58

Jak dobrze wiemy w myśl nowych przepisów odnośnie ubezpieczeń OC mamy 30 dni od daty zakupu na podjęcie decyzji czy decydujemy się na wypowiedzenie starego ubezpieczenia czy na przejęcie OC zbywcy. Jednak wszystkie firmy ubezpieczeniowe po przejęciu ubezpieczenia prze nabywcę proponują tylko i wyłącznie REKALKULACJE UBEZPIECZENIA co nie zawsze nam się opłaca, w zależności ile kto ma zniżek, obliczają czasami astronomiczne kwoty dopłaty. Mam tu jedno ważne pytanie czy ktoś zna dokładnie nową ustawę ubezpieczeniową wiem od swojego brokera że jest przepis iż zamiast rekalkulacji firma ubezpieczeniowa na wyraźne życzenie nabywcy może wykonać AKTUALIZACJE co jest bardzo korzystne nie wyliczają zniżek tylko zmieniają dane. Raz już mi się to udało zrobić i to w PZU jednak znów mam problem w innej firmie Jak to egzekwować ?
MARIO2000

SpecFinansowy.pl

Re: UBEZPIECZENIE SAMOCHODU OC BRADZO WAżNE

Postprzez aleks454 » Cz, 29 sie 2019, 14:28

http://www.bielsko.biala.pl/firmy/porady/858/sprawdzony-sposob-na-tanie-ubezpieczenie-oc-samochodu
aleks454

Powrót do OC